Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

«Ми проти СНІДу! Ми за життя».

Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про ВІЛ і СНІД. Проте більшість людей впевнені в тому, що ця проблема їх не стосується. Щоб така впевненість була виправданою, щоб мати можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛ-інфекція сьогодні, в XXI столітті, адже вона охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу і набула розмаху пандемії.

З метою висвітлення проблем ВІЛ/СНІДу 1 грудня 2020 року у Львівському медичному фаховому коледжі спільно із ЛОЦ Громадського здоров’я був проведений науковий онлайн семінар на тему: «Ми проти СНІДу! Ми за життя».В ході семінару розглядалися питання будови Вірусу імунодефіциту людини, розвиток, лікування та діагностика ВІЛ-інфекції, а також активно обговорили питання дискримінації людей з ВІЛ-позитивним статусом в Україні.Андрій Любомирович Сороколіт лікар-епідеміолог ЛОЦ Громадського Здоров’я надав вичерпну інформацію щодо епідситуації ВІЛ-інфекції/СНІДу у Львівській області та в Україні загалом.

Зважаючи на стрімкі темпи поширення ВІЛ-інфекції, гаслом семінару стало: «Не будь байдужим, пройди тестування! Дізнайся свій ВІЛ -статус».