Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Активні семінарскі будні давно відшуміли, але залишилося бажання подякувати Уляні Супрун за небайдужість і підтримку.

   Сьогодні, 5 квітня 2019 року, директор нашого коледжу Леся Вовк повернулася із службового відрядження до Києва, куди була запрошена на куглий стіл у МОЗ України. 
   Незважаючи на те, що візит у столицю був робочий пані Леся їхала з сувенірним подарунком. 
Відстеживши хронологію подій нашого коледжу, згадаємо про недавній ІІ українсько-німецький семінар за міжнародною участю «Медична сестра дитячого стаціонару: виклик сьогодення», на якому наші сестри медичні здобули нові необхідні знання і залишилися під враженням від спілкування зі своїми німецькими колегами. 
   Ця важлива подія в хронології нашого коледжу стала можливою не лише завдяки ініціативі керівництва коледжу, а й активному сприянні виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун. Так, як пані Супрун приділяє багато уваги темі медсестринства в Україні та радо вітає будь-які ініціативи, що сприяють професійному зросту сестер медичних, вона оперативно і позитивно відреагувала на нашу пропозицію. 
   Активні семінарскі будні давно відшуміли, але залишилося бажання подякувати Уляні Супрун за небайдужість і підтримку. Отож, їдучи у Київ, Леся Григорівна везла для пані Уляни пам’ятковий символічний подарунок – футболку із логотипом нашого коледжу. Та на жаль, робочий графік пані Уляни, не сприяв особистій зустрічі ні під час семінару, ні сьогодні. Але вже в поїзді, по дорозі до Львова, Лесю Григорівну наздогнав приємний месседж від пані Уляни із фото, де вона зображена у футболці з атрибутом нашого навчального закладу та словами вдячності. 
   Нам надзвичайно приємно отримувати такий позитивний фідбек від пані Уляни. Як добре, що медичну галузь України представляють саме такі керівники. Адже професійно-етичні мости є ознакою високої культури та запорукою міцності. Успіхів нам усім!