Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Майстер-клас "Рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих. Медичне сортування».

       В рамках співпраці між Львівським медичним коледжем післядипломної освіти, ЛДМУ ім. Данила Галицького та Муніципальної Варти м. Львова 14 жовтня 2018 року в приміщенні Львівської міської ради на Площі Ринок проведено майстер-клас "Рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих. Медичне сортування».

       Студенти Львівського медичного коледжу післядипломної освіти та ЛДМУ ім. Д. Галицького за сприяння Муніципальної варти  на протязі 2-х місяців  опановували практичні навички в  наданні медичної допомоги на догоспітальному етапі згідно сучасних стандартів під керівництвом інструктора з тактичної медицини Кравець Людмили .

       Завдяки   отриманим  знанням ми навчились працювати в команді, перестали боятись тяжкопоранених, зуміємо правильно провести тріаж, зупинити критичну кровотечу, накласти оклюзійну  та  давлячу пов’язки  та  підготувати потерпілого до евакуації.

       Людмила  Кравець-  професіонал і класний тренер, яка застосовуючи нестандартні методи навчання  зуміла змінити та систематизувала підхід до надання невідкладної медичної допомоги.

        Дякую всім за співпрацю- Кравець Людмилі- інструктору з тактичної медицини, к.мед.н. Корнійчук Ірині- асистенту кафедри внутрішньої медицини №1, студентам  26 групи 6-го курсу медичного факультету №2 Студентському  науковому товариству ЛНМУ ім. Данила Галицького та студентам Тиньо Ользі, Цюпці Вірі, Тершівській Ользі, Маркевич Соломії, Павлишин Любі та Миханів Марії, а також велика подяка  за підтримку  та розуміння директору коледжу Вовк Лесі Григорівні.