Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Ми віримо у наш успіх!

10.05.2019р. на зборах трудового колективу Львівського медичного коледжу післядипломної освіти про результати роботи за 5 років прозвітувала директор коледжу, кандидат історичних наук Леся Вовк. Це були п’ять років сумлінної праці і вражаючих результатів. Покращення матеріально-технічної бази коледжу, міжнародна співпраця, безперервний розвиток. Зроблено чимало та ще більше роботи попереду, а підтвердженням цьому стали представлені плани та стратегічні цілі на майбутнє.
На звіті були присутні члени трудового колективу коледжу, представники органів студентського самоврядування, а також –
директорка департаменту  охорони здоров’я Львівської ОДА і в.о. начальника управління майном спільної власності ЛОР Віктор Кусий.
 Ірина Володимирівна подякувала Лесі Григорівні за проведену роботу та побажала успіхів у подальшій діяльності, а також внесла низку цікавих та ґрунтовних пропозицій щодо діяльності навчального закладу та його подальшого вектору розвитку. В свою чергу Віктор Васильович відзначив ВНКЗ ЛОР Львівський медичний коледж післядипломної освіти», як один з кращих закладів, що перебувають у власності управління майном  ЛОР.
 
Попереду ще багато роботи та ми віримо у наш успіх!