Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Нам 30 років!

 

Шановні слухачі, студенти, викладачі, усі працівники

Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський медичний коледж післядипломної освіти”!

Щиро вітаю Вас з 30-річчям від дня заснування коледжу.

За цей час в коледжі, який поправу вважається одним із найбільших і провідних закладів післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою в Україні, підвищили свою кваліфікацію та здобули нову спеціалізацію понад 110000 молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та бакалаврів.

Окрім цього, в коледжі є відділення підготовки молодших спеціалістів, де навчаються студенти за двома спеціальностями: “Сестринська справа” та “Фармація” на базі одинадцятого класу з вечірньою формою навчання.

За 30 років підготовлено 2887 сестер медичних та 231 фармацевт. Серед наших випускників 6 кандидатів медичних наук, 75 лікарів, 12 провізорів. Наші випускники працюють в Сполучених штатах Америки, Канаді, Італії, Португалії, Іспанії, Німеччині, Польщі, Чехії, Ізраїлі, Австрії, Замбії, а численна армія сестер медичних та фармацевтів трудиться в лікувально-профілактичних закладах та аптеках міста Львова та області.

Це все вселяє впевненість у тому, що попереду процвітання, нові професійні вершини, нові досягнення, а реформування медицини, змушує нас до пошуку ефективних шляхів підвищення рівня професійної та фахової компетентності.

Щиро зичу всім щастя, добра, благополуччя, нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо України.

Із святом всіх нас, дорогі друзі!

З повагою, директор коледжу – Леся Вовк.