Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Oбласна нарада в рамках моніторингового візиту представників Бюро ВООЗ в Україні, МОЗ України, швейцарської агенції з розвитку та співробітництва та Національного центру громадського здоров'я.

       25-26 квітня 2018 року у Львові відбулася обласна нарада в рамках моніторингового візиту представників Бюро ВООЗ в Україні, МОЗ України, швейцарської агенції  з розвитку та співробітництва та Національного центру громадського здоров'я. 

       У роботі заходу прийняли участь директор ВНКЗ ЛОР " Львівський медичний коледж післядипломної освіти" Леся Вовк, викладачі коледжу- регіональні тренери Проекту" НІЗ. Профілактика та зміцнення здоров'я в Україні" Оксана Торська, Олена Назарова, Ганна Боднарчук, Лілія Якимець. 
На нараді обговорювалися питання національного плану дій з НІЗ в рамках Цілей Сталого Розвитку, пріоритетні дії до кінця Проекту( травень 2019 р.) та наступного етапу Проекту( 2019-2023 рр.), поліпшення профілактичних та лікувальних заходів з НІЗ в області, шкільний компонент Проекту та інші актуальні питання.