Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж післядипломної освіти"

Посвята у студенти

14.09.2017

       День Знань – це урочисте і хвилююче свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання та нових звершень. Доброю традицією  у нашому коледжі  є зустріч початку нового навчального року  як радісного свята. Урочистий захід розпочався із виконання Державного Гімну. Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Лесі Вовк.

Традиційно старшокурсники вручили першокурсникам символічні студентські атрибути – «Ключ від знань»,  «Студентський квиток» та «Залікову книжку»,  а також вітали піснями, танцями, віршами, музичними композиціями.

       Вже стало доброю традицією, що жодне свято в коледжі не обходиться без Божого Благословення отця Богдана, який благословив у добру дорогу країни Знань усю  викладацьку та студентську родину навчального закладу. 

       Хвилюючими хвилинами були, для батьків та першокурсників, одягання білого халата та складання клятви на вірність медицині. Лише недавно вони були абітурієнтами, а тепер поповнили ряди  студентської родини – людей в білих халатах.

       Після урочистої лінійки в актовій залі коледжу відбувся перший урок на тему: «Європа – наш цивілізаційний вибір», який провела викладач історії України Галина Панчишин. Студенти із захопленням сприймали почуте, адже патріотичні почуття, любов до своєї Батьківщини, прагнення до змін на краще – це ті риси, що виховують справжню людину.