Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж післядипломної освіти"

Посвята в студенти

02.09.2016

      1 вересня відбулася знакова подія для першокурсників – посвята в студенти. Це важлива подія в житті кожного абітурієнта.

      День знань – це  свято, яке об’єднує всю нашу країну, адже зі шкільної та студентської лави народжується майбутнє нашої держави – покоління молодої інтелектуальної еліти.  

      Розпочалося свято з Гімну України та привітального слова директора коледжу Вовк Леся Григорівна,  яка сердечно привітала студентів з Посвятою, побажала їм гарного навчання, зростати гідними медичними працівниками, бути милосердними, добрими, чесними, порядними, доброзичливими.

     Отець Богдан з церкви св. Дмитрія благословив усіх студентів на гарне навчання, освятив святою водою, побажав миру, добра, милосердя.  

     Хвилюючою була церемонія Посвяти у студенти, яким було надане почесне право одягнути білі халати.

     Колектив Львівського медичного коледжу бажає своїм студентам успіхів у їхній нелегкій, але цікавій навчальній діяльності, усіх благ і успішного навчання.

     Після посвяти відбувся перший урок присвячений 25 річчю незалежності України на тему: «Від проголошення незалежності до нової України», на якому викладач історії України Панчишин Галина Володимирівна нагадала студентам основні історичні події становлення української державності, культурні здобутки, національні цінності та досягнення України в роки незалежності. 

     Студенти піснями та віршами вітали всіх присутніх, а їх безмежний духовний потенціал вселяв віру в готовність творчо працювати на благо Батьківщини, бути свідомим громадянином, щирим патріотом своєї країни – України.