Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Структурні підрозділи

Структура закладу

  • Відділення післядипломної освіти – денна форма навчання КФК 0711120
  • Відділення підготовки фахівців – вечірня форма навчання КФК 0711101

На відділенні післядипломної освіти проходять післядипломне навчання молодші спеціалісти з медичною та фармацевтичною освітою та медсестри-бакалаври.

На відділенні підготовки фахівців проводиться навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст, галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальностями:

  • 223 «Медсестринство» (ліцензований обсяг прийому 120 осіб), термін навчання – 3 роки і 5 місяців на основі повної загальної середньої освіти з вечірньою формою навчання
  • 226 «Фармація, промислова фармація» (ліцензований обсяг прийому 50 осіб), термін навчання – 2 роки і 5 місяців на основі повної загальної середньої освіти з вечірньою формою навчання.

За час свого функціонування (35 років) у коледжі підвищили свій фаховий рівень близько 181 000 молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, було підготовлено понад 500 фармацевтів і 4000 сестер медичних.

 

Про бібліотеку

Наша бібліотека – це не лише місце зберігання і розповсюдження медичної інформації, а й повноцінний науково-освітній та культурно-просвітницький центр.

Зберігаючи вікові традиції наукової та освітянської діяльності, бібліотека розташована у приміщеннях колишнього іпотечного банку в будинку страхового товариства «Дністер» на вулиці Руській, 20, у самому центрі Львова. На 4-х ярусах 2-го і 3-го поверхів будинку на металевих банківських стелажах розміщений книжковий фонд. Основу бібліотеки складають книги з бібліотек лікарів довоєнного Львова, книги, які втратили власників під час війни та книги, передані Львівським лікарським товариством.

Сьогодні в бібліотеці налічується понад 220 тисяч примірників книг, фонд іноземної літератури та фонд депозитарної літератури.

Бібліотека ЛМФКПО – це зручність, доступність і комфорт.