Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Шановні працівники фармацевтичної галузі, освітяни- фармацевти, студенти!

«Точно як в аптеці». Цей вислів, що має широке застосування, є високою оцінкою благородної праці фармацевтичного працівника. Ця оцінка також влучно відображає якості, якими повинен володіти фармацевт: високий професіоналізм і вміння швидко приймати правильні рішення, від яких залежить здоров’я пацієнта. Не менш важливими є акуратність, такт, милосердя, вміння спілкуватись та розв’язувати конфліктні ситуації.  Колектив нашого коледжу вносить свій вклад у формування якостей сучасного працівника фармації, здійснюючи підготовку достойної зміни молодих фармацевтів та проводячи післядипломну освіту фармацевтичних працівників.
 
Визнаючи великий вклад у розвиток охорони здоров’я України, Указом Президента України  у 1999 році було засноване свято - День фармацевтичного працівника України. Його відзначають щорічно у третю суботу вересня.
 
Шановні працівники фармацевтичної галузі, освітяни- фармацевти, студенти!
 
З нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника - прийміть найщиріші вітання!  
Бажаємо вам здоров’я та родинного затишку. Нехай ваші знання та досвід завжди поєднуються з увагою та співчуттям до людей, благородна праця приносить задоволення і повертається до вас людською шаною. Бажаємо творчої співпраці, що збагатить вас професійним досвідом і наснаги до підкорення нових вершин успіху!