Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Шановні учасники, гості та організатори наради - семінару!

Дирекція Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський медичний коледж післядипломної освіти” щиро вітають вас з початком роботи наради - семінару з актуальних питань післядипломної освіти в рамках якої відзначається 30-річчя нашого коледжу.

Для нас велика честь приймати гостей з усіх куточків України від Донецька до Ужгорода від Чернігова до Одеси в одному з найгарніших міст України, як його часто називають «місто Лева», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «український П'ємонт», «культурна столиця України». В місті з вузенькими європейськими вуличками, де збереглася історія українського народу з особливим говіром та різними легендами.

Поза всяким сумнівом, нинішнє зібрання є визначною подією в житті нашого коледжу, і сприятиме інноваційному розвитку, згуртуванню зусиль у обговоренні актуальних питань післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою, дієвим поштовхом для втілення нових, цікавих ідей, для оптимізації нашої спільної роботи.

Упевнена, що фаховий та представницький рівень, знання, досвід і високі людські якості учасників нашого зібрання дадуть можливість виробити пропозиції та рекомендації, які сприятимуть підвищенню ефективності подальшого розвитку системи післядипломної освіти.

Дана зустріч - унікальна можливість не тільки зібратись разом, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, а й обговорити назрілі питання розвитку післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою. Адже, цілком зрозуміло, що реформа медичної галузі, яка розпочата в Україні, змушує післядипломну освіту до подальшого розвитку та модернізації.

Тому висловлюю особливу подяку організаторам та учасникам наради-семінару за надану можливість поспілкуватися з колегами та збагатитися новими знаннями.

Бажаю всім учасникам семінару-наради міцного здоров'я, плідної та конструктивної роботи, успіхів у втіленні запланованого.

З повагою, Леся Вовк - директор ВНКЗ ЛОР “Львівський медичний коледж післядипломної освіти”.