Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Свято "Квіти України"

Багряна осінь красить клени,

І золотом вбира поля

І гарна, ніби наречена

Багрянцем міниться земля.

Вдалині курличуть журавлі,

Відлітають в теплі небокраї

Залишивши на своїй землі

Пісню туги і прощання зграї.

       29 вересня в коледжі відбулося осіннє свято на тему «Квіти України».

       Студенти одягнені у вишиванки представили свої осінні композиції та різноманітні смаколики, такі як: торти, пампушки, калачі,  пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. На святі також обирали переможців.

       На підтримку учасників свята виступила студентка 1 групи ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» Галас Уляна з піснею та танцями.

      Журі в складі директора коледжу Вовк Лесі Григорівни, заступника директора з навчальної роботи Гдулевич Людмили Юхимівни, та викладача стоматології  Кардашевської Ольги Ігорівни обрало переможців. Журі ходило від столу до столу, обираючи найкращих. Оригінальність, естетика, творчий задум – критерії, за якими обирали найяскравішу осінню композицію.

       Третє місце зайняли студенти 2 групи ІІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» з композицією «А вже осінь прийшла у наш сад».

За творчий підхід і оригінальність журі відзначило студентів 3 групи ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» з композицією «Золота осінь».

Найкращою осінньою композицією визнали роботу 1 групи ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» з композицією «Батьківська хата».

Частували смаколики на святі студенти, курсанти, викладачі та працівники коледжу.