Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Урочистість присвячена 160-річчю від дня народження Івана Франка.

"Іван Франко – розум і серце нашого народу."

М. Рильський

        Іван Якович Франко – великий каменяр українського слова. 160 років тому він вперше побачив світ. І рівно 100 років тому світ його відпустив. Але музика його поезії, дух його слів та краса казки і досі напуває нас, даруючи відчуття народної гідності. Слово було його місією. Наша місія – пам’ятати.      

         У Львівському медичному коледжі відбувся захід із вшанування письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка. На святі були присутні викладачі, слухачі та студенти коледжу.

       Кандидат медичних наук, викладач фтизіатрії Гіпп Зеновія Іванівна підготувала розповідь: «Життєвий і творчий шлях І. Я. Франка» з переглядом презентаційного фільму.

       Викладач медсестринства в педіатрії Назарова Олена Олександрівна розповіла про родину Івана Франка та продемонструвала їх світлини.

       Також виступила викладач фармакології Чупіль Наталя Іванівна, яка провела екскурс по місцях Івана Франка у Львові у вигляді презентації зі світлинами цих місць.

       Студенти декламували вірші поета, такі як: "Земле всеплодющая мати", "Ти, брате, любиш Русь", "Моїй дружині" та інші.

       А також на святі звучали пісні "Ой ти дівчино з горіха зерня", "Човен", "Час рікою пливе", "Червона калина" та "Чом, чом, чом, земле моя".

       Завершилися виступи спільною піснею «Не пора».

Не пора, не пора, не пора

Москалеві й ляхові служить!

Довершилась України кривда стара,

Нам пора для України жить…

       Активну участь у святі приймали також інші працівники коледжу: Маланчук Роман Степанович декламував вірш «Мойсей», Кашик Мар'ян Володимирович читав вірш "Каменярі".

       На завершення директор коледжу Вовк Леся Григорівна сказала заключне слово та склала подяку всім учасникам свята, а організаторам заходу вручила пам’ятні подарунки.