Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

Вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам'яті героїв Небесної Сотні

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю… Під мелодію гімну Майдану «Пливе Кача» у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти, розпочався вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам'яті героїв Небесної Сотні Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Вдивляючись у кожне обличчя, які зображені на плакаті ми низько схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, які загинули у мирний час XXI століття.

Спостерігаючи за відеокадрами Революції гідності, учасники вечора-реквієму мали змогу пригадати хронологію кривавих подій 2013-2014 років, коли об’єднані поривом духа, люди встали за волю, згадувати про ті страшні дні, години, хвилини, які відбувалися в Києві на Хрещатику... від перших мирних протестів студентів у столиці та брутального їх розгону із жахливими побоями, супротив громадськості задля захисту прав та свобод, гарантованих Конституцією.

Гідність, відданість та патріотизм, які сьогодні засяяли новими гранями, стати своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей. На жаль, Україна сьогодні стикнулася з іншим, опинившись в трагічній ситуації бойових дій на сході України. Але ми пишаємося тим, що в історії нашої Славної Країни є багато прикладів того, як треба любити й обороняти свій край. «Небесна Сотня» – це Герої нашого часу! На вечорі прозвучали патріотичні вірші та пісні, присвячені подіям того часу, даті Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу.